• Email odakuspsikoloji@gmail.com
 • Çalışma Saatleri Pazartesi - Cumartesi
  Sabah 09:00 Akşam 20:00

Uzman Psikolog Ayberk Çiçek

Klinik Psikolog Ayberk ÇİÇEK Sivas doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Sivas’da başarı ile tamamladıktan sonra Psikoloji lisans ve Klinik Psikoloji yüksek lisansını International University of Sarajevo'da tamamlamıştır. Lisans sonu stajını Vladimir Nazor Çocuk Rehabilitasyon Merkezinde, Yüksek lisans sonu stajını Silifke Devlet Hastanesi Psikiyatri Servisinde yapmıştır. Kendisi Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) ekolünü benimsemiş olup bu alandaki sertifika eğitimlerini başarı ile almıştır. Bu sayede yetişkinlerde Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Atak, Posttravmatik Stres Bozukluğu, Özgül ve Sosyal fobiler, Depresyon, Uyku ve Yeme Bozuklukları , Kleptomani (Çalma Hastalığı), Trikotilomani(Kıl Koparma Alışkanlığı) Patolojik Kumar Oynama gibi Dürtü Bozuklukları için Bilişsel Davranışçı müdahaleler uygulamaktadır. Çift Terapilerinde, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı 464 saatlik Aile Danışmanı programını tamamlamıştır. Buna ek olarak Minnesota Multiphasic Personality Inventory (MMPI), Montreal Cognitive Assessment (MoCa) gibi eğitimlerin uygulayıcı sertifikalarınada sahiptir. Yetişkin Erkek ve Kadınlarda Cinsel Terapi uygulamaktadır.

Psikolog Tuğçe Çiçek

Psikolog Tuğçe ÇİÇEK Malatya doğumludur. Bursa Ahmet Vefik Paşa Anadolu Lisesini başarı ile tamamladıktan sonra Psikoloji lisansını 2019 yılında International University of Sarajevo'da tamamlamıştır. Zorunlu ve gönüllü stajlarını Bursa Çekirge Devlet Hastanesinde bitirmiştir. Kendisi hem yetişkin hem çocuklarda Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) ekolünü benimsemiş olup bu alandaki sertifika eğitimlerini başarı ile almıştır. Buna ek olarak Minnesota Multiphasic Personality Inventory (MMPI), Çocuk ve Ergenler için Oyun ve Masal Terapisi gibi eğitimlerin uygulayıcı sertifikalara sahiptir. Bu sayede çocuklarda Obsesif Kompulsif Bozukluk, Sosyal ve Özgül Fobiler, Alt ıslatma Depresyon,Yaygın Kaygı Bozuklukları, Posttravmatik Stres Bozukluğu, Uyku ve Yeme Bozuklukları, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Davranış Bozuklukları, Dürtü Kontrol Bozuklukları, Uyum Bozuklukları gibi süreçler üzerinde Bilişsel Davranışçı müdahaleler uygulamaktadır. Bunun yanında Kekeleme, Artikülasyon ve Fonolojik Bozukluklarda Çocuk ve Ergenlerde Dil ve Konuşma Terapisi vermektedir. Çocuk ve Ergenlerde Tik Bozukluklarında Maruz Bırakma, Alışkanlığı Tersine Çevirme ve Tepki Önleme gibi yöntemlerden faydalanmaktadır. Bilinçaltında bastırılan problemler ve bunların olumsuz etkilerini yaşayan, günlük hayatta baş edemeyecek düzeyde stres sorunu yaşayan yetişkin bireylerde psikolojik yansıtma olarak Sanat Terapisi methodunu bireysel terapilerde kullanmaktadır. Ayrıca 2020 yılında Zeynep Aksoy’dan 200 saatlik Mindful Yoga Egitmenligi ve Etkin İnsan Enstitüsü kurucusu Alper Bayraktar’dan 200 saatlik Uluslararası Yoga Alliance Egitmenligi sertifikası almıştır.
Çocuk ve Ergen Psikolojisi Çocuk ve Ergen Psikolojisi
Öğrenci Koçluğu Öğrenci Koçluğu
Yetişkin Psikolojisi Yetişkin Psikolojisi
Evlilik ve Çift Danışmanlığı Evlilik ve Çift Danışmanlığı
Aile Danışmanlığı Aile Danışmanlığı
Kurumsal ve Akademik Kurumsal ve Akademik
Danışmanlık Danışmanlık
Shape

Psikolog nedir? Kimdir?

Psikolog, üniversitelerin 4 yıllık psikoloji bölümlerinden mezun olan, sözlükte ruh bilimci olarak tanımlanan ve psikoterapi, psikolojik danışmanlık alanında danışanlara hizmet veren kişidir. Türkiye’deki üniversiteler genelde pratiğe dayalı değil de daha çok teoriye dayalı eğitim vermekte; mezun olan bireyler sonrasında gelişim psikolojisi, klinik psikoloji, endüstri psikolojisi, sosyal psikoloji ve spor psikolojisi gibi farklı uzmanlık alanlarında kendilerini geliştirebilmektedirler.

Randevu Tarihi Seçin
Ön Görüşme Yapalım
Terapiye Başlayalım

Hizmetlerimiz

Shape

Acil Durum

Herhangi bir tıbbi uygulama ve ilaç tedavisi uygulanmamaktadır. Tıbbi müdahale gerektiren durumlarda psikiyatrist yönlendirmesi yapılması koşuluyla psikolojik danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Çalışma Saatlerimiz

 • Pazartesi :
  09:00 - 20:00
 • Salı :
  09:00 - 20:00
 • Çarşamba :
  09:00 - 20:00
 • Perşembe :
  09:00 - 20:00
 • Cuma :
  09:00 - 20:00
 • Cumartesi :
  09:00 - 20:00
 • Pazar :
  Kapalı

Hizmet Kalitesi

Daha iyi hissetmeyi hak ediyorsunuz.
Alanında uzman bir psikologla görüşmek ister misiniz?

Telefon: 0532 411 90 58
Email: odakuspsikoloji@gmail.com

Danışan Yorumları

Danışanlarımızın fikirleri ve düşünceleri bizler için çok önemlidir. Bizimle ilgili düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Blog Yazılarımız

Öğrenci Koçluğu
2020-10-14
 • Uzman Psikolog Ayberk Çiçek

Öğrenci Koçluğu

Çocuk ve Ergen Psikolojisi
2020-11-20
 • Uzman Psikolog Ayberk Çiçek

Çocuk ve Ergen Psikolojisi

Aile ve Çift Terapisi
2021-06-09
 • Uzman Psikolog Ayberk Çiçek

Aile ve Çift Terapisi

Psikolojik Sorunlar
2021-09-16
 • Uzman Psikolog Ayberk Çiçek

Psikolojik Sorunlar